Незважаючи на дубль Мілевського, збірна України виграла у Польщі

20.01.2011

У середу в польському місті Тихи збірна України з футзалу провела черговий контрольний матч у рамках підготовки до відбіркового етапу Чемпіонату Європи. Про це кореспонденту noviniUA.ru повідомили в прес-службі асоціації футзалу України.

Суперником підопічних Геннадія Лисенчука знову стала збірна Польщі, яку наша команда обіграла у вівторок у Кракові (4:1). Як і в першому матчі, за підсумками першого тайму другої зустрічі рахунок на табло також був рівним. На голи Сергія Чепорнюка з івано-франківського «Урагану» і Михайла Романова з львівської «Енергії» господарі відповіли дублем гравця польського клубу «Авто-Марк» Маріуша Мілевського — однофамільця гравця київського «Динамо» і національної збірної України з футболу.

Тим не менш, у другому таймі України знову зуміла вирвати перемогу, забивши ще два голи у ворота поляків: відзначився Денис Овсянніков з «Енергії» та Сергій Чепорнюк, який оформив дубль в самому кінці гри. Підсумок зустрічі — 4:2 на користь нашої збірної. Відзначаємо, що в складі збірної України в цій зустрічі виступали два екс-футболіста «ЛТК» Кирило Ципун і Сергій Журба.

«Польща»: Словінскі — Мірга, Зебровскі, Слоніна (капітан), Франц — Мілевський, Куся, Будняк, Кравчик — Хайнц.

«Україна»: Ципун — Клочко Д., Замятін (капітан), Сорокін Д., Журба — Романов, Чепорнюк, Легчанов, Овсянніков — Струк, Рогачов, Шотурма.

Довідка noviniUA.ru

Матчі відбіркового етапу Чемпіонату Європи з футзалу будуть зіграні 24-27 лютого 2011 року. Переможці шість груп, а також п’ять найкращих власників других місць вийдуть у фінальну стадію Чемпіонату Європи, яка пройде у Хорватії. Збірна України свої матчі відбіркового етапу проведе у Харкові проти Угорщини, Бельгії та переможця однієї з груп кваліфікаційного раунду, ігри якого відбудуться наприкінці січня.