Україна обіграла Естонію

29.05.2012

Україна обіграла ЕстоніюУ товариському поєдинку національна збірна України обіграла команду Естонії.

Згідно з правилами УЄФА Україна не мала права проводити цей двобій будинку, тому він відбувся в Австрії. На матчі були присутні українські вболівальники, які точно не пошкодували, що прийшли на гру.

Дружина Блохіна показала зрілу, комбінаційну гру з великою кількістю точних передач і небезпечних моментів. Як результат вже в першому таймі українці відзначилися тричі. Голи забивали Ярмоленко, Гусєв з пенальті і Воронін.

У другому таймі склад українців зазнав деяких змін, однак на якості гри це практично не позначилося. На старті другого тайму Мілевському допоміг відзначитися Шевченко — 4:0.

Що ж до гри збірної Естонії, то команда суперників не поставила перед українцями нерозв’язних завдань. Воротар українців Андрій Пятов рідко вступав у гру.

Наступними суперниками збірної України в рамках підготовчого етапу виступлять Австрія і Туреччина.